«Нове життя»

«Нове життя»

У рамках Національного проекту «Нове життя» представники Сумської обласної та міської організацій Партії регіонів вітають молодих мам із народженням немовлят.

Партійці відвідують пологові будинки Сум та області раз на 4 дні, згідно з терміном перебування жінок у лікарнях. Кожна молода мама отримує подарунковий набір для перших днів життя малюків і вітальну листівку від губернатора Юрія Чмиря з теплими словами: «Радіємо разом із Вами новому життю, подарованому нашій країні».

Регіонали інформують молодих мам, що протягом 2012 року розмір допомоги при народженні дитини зріс у 5 етапів. З 1 січня 2013 року сума виплат на першу дитину складає 29160 грн., на другу − 58320 грн., на третю − 116640 грн. Спростилася на Сумщині й процедура оформлення соціальної допомоги при народженні дитини: відтепер оформлення всіх документів, необхідних для отримання допомоги, можна доручити соцпрацівникам (номер телефону в Сумах: 65-51-85).

«Головне завдання будь-якої влади – забезпечити здоровий розвиток та виховання молодого покоління. Сьогодні в усіх районах Сумщини суттєво підвищилася народжуваність. Це говорить про те, що люди нарешті відчули стабільність, впевненість у завтрашньому дні та починають свідомо народжувати. А ми з радістю підтримуємо молодих батьків», − зазначив голова Сумської міської організації Партії регіонів Олексій Мовчан.

Породіллі вітають ініціативу влади і соціальні роз’яснення від регіоналів. Скориставшись ними, впевнені батьки, можливо швидше вирішити паперову тяганину та отримати державні кошти на дитину.

rss
Карта