Статут


Завантажиит PDF  


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ1.1. Партія регіонів є політичною партією, що об"єднує на засадах добровільності громадян України – прихильників Програми Партії регіонів, має своєю метою сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, бере участь у виборах та інших політичних заходах.

Партія регіонів провадить свою діяльність відповідно до Конституції України, законів України та згідно з цим Статутом.

1.2. Діяльність Партії регіонів поширюється на всю територію України.

1.3. Партія регіонів є юридичною особою з моменту її державної реєстрації, має печатки, штампи, бланки зі своєю назвою, партійну символіку, зразки яких затверджуються Президією Політради Партії регіонів. Партійна символіка реєструється у порядку, встановленому чинним законодавством України.

1.4. Партія регіонів для здійснення своїх статутних завдань має право на власне рухоме та нерухоме майно, кошти, обладнання, транспорт, інші засоби, набуття яких не забороняється законами України, для чого відкриває рахунки, в тому числі валютні, в державних і комерційних установах банків України, може набувати майнові і немайнові права, бути позивачем і відповідачем в органах судової влади, а також мати інші права та обов’язки відповідно до чинного законодавства України.

1.5. Партія регіонів, її партійні організації будуються за адміністративно-територіальною, територіальною, територіально-виробничою та іншими ознаками.

Підпорядкованість партійних організацій визначається відповідно до встановленої чинним законодавством України підпорядкованості адміністративно-територіальних одиниць, на які вони поширюють свою діяльність.

1.6. Місцезнаходження керівних органів Партії регіонів – м. Київ.

Відкрити повністю/Приховати

rss
Карта