Як вступити в ПАРТІЮ РЕГІОНІВ


Якщо Ви поділяєте погляди Партії регіонів і хотіли б брати активну участь в житті партії, Ви можете стати її членом. У партії багато відділень, де Ви можете отримати необхідну інформацію проте, як це зробити.


Вам знадобиться

- 1 фотографія 3х4 см;
- заява.

Інструкція

- Для вступу в партію Ви повинні бути громадянином України і бути повнолітнім.

- Уважно прочитайте Статут і Програму Партії регіонів. Це можна зробити на офіційному сайті партії або ознайомитися з цими документами, прийшовши у найближче відділення партії. Відвідайте заходи, що проводяться партією.

- Якщо Ви згодні з положеннями статуту та програми, напишіть заяву про вступ до Партії регіонів. У заяві вкажіть такі дані: П.І.Б., дату народження і освіту, місце проживання, дані паспорта. Необхідний номер телефону, щоб з Вами могли зв'язатися надалі.

- У тому випадку, якщо Ви живете далеко від найближчого відділення партії або з тих чи інших причин не можете самостійно прийти в офіс, зателефонуйте або напишіть листа, повідомте про своє бажання стати членом партії.

- Чекайте телефонного дзвінка або письмового підтвердження відділення партії. Вашу заяву буде розглянуто протягом 30 днів. Вам можуть відмовити в прийомі до партії, якщо Ви були помічені в пропаганді насильства, націоналізму або мали проблеми з законом. Рішення про прийом в Партію регіонів буде прийнято на зборах партійної організації. Якщо більшість проголосує за Вас, Ви отримаєте партійний квиток і станете повноправним членом Партії регіонів.Зверніть увагу
Відповідно до Статуту Партії регіонів, Ви не можете бути членом будь-якої іншої партії.

rss
Карта